Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukiwany Team do projektu "Z pasji dla innych"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich czytających ten post. Pozwólcie, że podziele go na kilka części dla lepszej czytelności, oraz z góry przeproszę jeśli znalazł się w złym dziale.

 

O sobie:

Mam na imię Wojtek, lat 26, obecnie mieszkam i pracuje w Szwecji. Kilka lat temu próbowałem zasmakować tematu prywatnego serwera Metin2 i mimo wielu pozytywnych opini słownych na temat pomysłu, projekt niestety nie zakończyło się to zbyt dużym sukcesem - brak większych finansów na reklamy i lepszą realizację. Od tego czasu "zapisywałem" wszystkie swoje pomysły na questy fabularne, drobne zmiany gry oraz wszystko co z tym związane, tak aby przy niewielkiej "modyfikacji wizualnej" gra Metin2 dawała więcej rozrywki niż tylko exp i pvp, ale rónież stała się miejscem spotkań i wspólnej zabawy w gronie przyjaciół, poprzez "zmuszenie" w wielu sytuacjach do gry grupowej.

 

Co posiadam i co daje:

Tak jak wspomniałem wcześniej - posiadam wiele pomysłów na innowacyjne rozwiązania w grze Metin2, dzięki którym gra stanie się jeszcze ciekawsza, da graczom więcej rozrywki, oraz "na pierwszy rzut oka" będzie przypominać grę Metin2 z lat 2010 (bez nowych broni, zbroi etc). Posiadam również kilka questów napisanych na zlecenie (autorskie), stronę internetową pod grę Metin2 (wykonaną przez BombWork), oraz to co najważniejsze - kasę na inwestycję.

 

Co chciałbym stworzyć:

Moją pasją od lat była gra Metin2 i mimo że nie grałem w tą grę już przeszło 2/3 lata, nadal facynuje mnie "ten świat" i niewykorzystany potencjał tejże gry. Wpadłem więc na pomysł, aby zebrać ludzi, dla których prywatny serwer z grą - nie jest sposóbem na zarobek, lecz coś więcej - przyjemność czerpana z tego, że dzięki mojej pracy inni ludzie mogą się dobrze bawić i powiedzieć za kilka lat, iż serwer ten był najlepszym serwerem w polsce. Chciałbym aby cała gra funkcjonowała bez IS (czyt. 0zł zysku dla założycieli etc). Utrzymanie serwera polegałoby na wolnych datkach, moim sponsoringu, oraz w ostateczności - maleńkiej drobnostce do kupienia za PLN, która nie miała by żadnego wpływu na rozgrywkę w grze, a 100% zarobku było upubliczniane i przeznaczane na rozwój serwera.

 

Kogo szukam:

Tak jak sama nazwa mojego projektu wskazuje - szukam ludzi z pasją - ludzi który potrafią i chcą dać coś od siebie. W rozumieniu tego słowa poszukuje każdego kto mógłby się przyłączyć do tego projektu bez żadnych korzyści materialnych - tylko dla dobra ogólnego i własnej przyjemności oraz nowego doświadczenia w życiu. Osobiście oferuję pomoc materialną i dużo pomysłów, stąd też aby zrealizować wszystko co powstało w mojej głowie potrzebny jest przedewszystkim - Technik oraz Quester (najlepiej dwóch questerów). Bardzo mile widziany byłby MapMaker (nie koniecznie, z racji na to, iż posiadam pomysł na 2 maleńkie mapy, które miałyby być wykorzystane w 2 questach, więc zlecenie można wykonać za kase), grafik, osoby z innowacyjnymi pomysłami, testerzy oraz wszyscy, którzy chcieliby się przyłączyć do projektu i dać coś od siebie.

 

Kontak:

PW lub skype: wojtek.scourviel

 

PS:

Zapraszam wszystkich do dyskusji tutaj - co myślicie o danym pomyśle, czy ma szanse na realizację, czy jesteście chętni na współpracę etc.

 

Pozdrawiam

Scourviel

1RAnrGo.jpg

Opublikowano

 

Witam wszystkich czytających ten post. Pozwólcie, że podziele go na kilka części dla lepszej czytelności, oraz z góry przeproszę jeśli znalazł się w złym dziale.

 

O sobie:

Mam na imię Wojtek, lat 26, obecnie mieszkam i pracuje w Szwecji. Kilka lat temu próbowałem zasmakować tematu prywatnego serwera Metin2 i mimo wielu pozytywnych opini słownych na temat pomysłu, projekt niestety nie zakończyło się to zbyt dużym sukcesem - brak większych finansów na reklamy i lepszą realizację. Od tego czasu "zapisywałem" wszystkie swoje pomysły na questy fabularne, drobne zmiany gry oraz wszystko co z tym związane, tak aby przy niewielkiej "modyfikacji wizualnej" gra Metin2 dawała więcej rozrywki niż tylko exp i pvp, ale rónież stała się miejscem spotkań i wspólnej zabawy w gronie przyjaciół, poprzez "zmuszenie" w wielu sytuacjach do gry grupowej.

 

Co posiadam i co daje:

Tak jak wspomniałem wcześniej - posiadam wiele pomysłów na innowacyjne rozwiązania w grze Metin2, dzięki którym gra stanie się jeszcze ciekawsza, da graczom więcej rozrywki, oraz "na pierwszy rzut oka" będzie przypominać grę Metin2 z lat 2010 (bez nowych broni, zbroi etc). Posiadam również kilka questów napisanych na zlecenie (autorskie), stronę internetową pod grę Metin2 (wykonaną przez BombWork), oraz to co najważniejsze - kasę na inwestycję.

 

Co chciałbym stworzyć:

Moją pasją od lat była gra Metin2 i mimo że nie grałem w tą grę już przeszło 2/3 lata, nadal facynuje mnie "ten świat" i niewykorzystany potencjał tejże gry. Wpadłem więc na pomysł, aby zebrać ludzi, dla których prywatny serwer z grą - nie jest sposóbem na zarobek, lecz coś więcej - przyjemność czerpana z tego, że dzięki mojej pracy inni ludzie mogą się dobrze bawić i powiedzieć za kilka lat, iż serwer ten był najlepszym serwerem w polsce. Chciałbym aby cała gra funkcjonowała bez IS (czyt. 0zł zysku dla założycieli etc). Utrzymanie serwera polegałoby na wolnych datkach, moim sponsoringu, oraz w ostateczności - maleńkiej drobnostce do kupienia za PLN, która nie miała by żadnego wpływu na rozgrywkę w grze, a 100% zarobku było upubliczniane i przeznaczane na rozwój serwera.

 

Kogo szukam:

Tak jak sama nazwa mojego projektu wskazuje - szukam ludzi z pasją - ludzi który potrafią i chcą dać coś od siebie. W rozumieniu tego słowa poszukuje każdego kto mógłby się przyłączyć do tego projektu bez żadnych korzyści materialnych - tylko dla dobra ogólnego i własnej przyjemności oraz nowego doświadczenia w życiu. Osobiście oferuję pomoc materialną i dużo pomysłów, stąd też aby zrealizować wszystko co powstało w mojej głowie potrzebny jest przedewszystkim - Technik oraz Quester (najlepiej dwóch questerów). Bardzo mile widziany byłby MapMaker (nie koniecznie, z racji na to, iż posiadam pomysł na 2 maleńkie mapy, które miałyby być wykorzystane w 2 questach, więc zlecenie można wykonać za kase), grafik, osoby z innowacyjnymi pomysłami, testerzy oraz wszyscy, którzy chcieliby się przyłączyć do projektu i dać coś od siebie.

 

Kontak:

PW lub skype: wojtek.scourviel

 

PS:

Zapraszam wszystkich do dyskusji tutaj - co myślicie o danym pomyśle, czy ma szanse na realizację, czy jesteście chętni na współpracę etc.

 

Pozdrawiam

Scourviel

 

 

Jeżeli administracja się postara i będzie aktywna, otwarta i pomocna dla graczy - jak najbardziej. Jednak czas 2010 byłby dobry dla starszych graczy, a ponadto trzeba byłoby tak przerobić grę, by było jak dawniej, by inni nie wiedzieli, gdzie, co i jak, tak samo musiałoby być z przedmiotami, ale jak wiemy, jest to niemożliwe. Kolejna sprawa to eventy i atrakcje dla graczy - dungeon dawniej to był tylko DT bodajże. Tu może błahostka, ale nawet ja - chciałbym zobaczyć stronę Metina z 2007 roku w akcji, nie z web archive.

wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Jeżeli administracja się postara i będzie aktywna, otwarta i pomocna dla graczy - jak najbardziej. Jednak czas 2010 byłby dobry dla starszych graczy, a ponadto trzeba byłoby tak przerobić grę, by było jak dawniej, by inni nie wiedzieli, gdzie, co i jak, tak samo musiałoby być z przedmiotami, ale jak wiemy, jest to niemożliwe. Kolejna sprawa to eventy i atrakcje dla graczy - dungeon dawniej to był tylko DT bodajże. Tu może błahostka, ale nawet ja - chciałbym zobaczyć stronę Metina z 2007 roku w akcji, nie z web archive.

Mówiąc o starych czasach naziązuje do całego syfu jaki dziś się pojawił na serwerach - bronie, zbroje świecące się jak jajka na wielkanoc, a nie mające nic wspólengo z klimatem metin, etc. Odnośnie dungeonów - to właśnie dungi i misje mają zapewnić graczą prawdziwą rozrywkę i chciałbym się skupić na tym przedewszystkim. Wchodząc na serwer widzimy starego metina, a dopiero później pogłębiając się w grze odkrywamy nowe zajęcia. M.in. swego czasu dużą popularnością cieszył się quest wymyślony przeze mnie (napisany na zlecenie) o nazwie - górnictwo. Zasada działania podobna do biologa, lecz kopało się rudy, a nie dropiło itemów z mobów. Dzięki takiemu rozwiązaniu gra wizualnie się nie zmienia, a wykorzytane jest coś co na ogół uważane było za śmieci.

1RAnrGo.jpg

Opublikowano

Fajnie, ładnie... Boli mnie to że poszukujesz ludzi którzy będą robić za darmo, zasłaniając się "pasją". Z doświadczenia wiem że praca bez motywacji wychodzi dość słabo.

Poza tym jak czuje się człowiek który coś "od siebie da", a cały jego wkład zakończy się zwykłym niewypałem?

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

Jeśli jest tak jak mówisz i oferujesz pełny sponsoring projektu pisz gg: 45155635 lub PW

 

Mam ogarniętego technika który różni się od innych tym że dla niego tworzenie serwera to coś więcej niż tylko zrobić na odpierdol > napakować IS błyskotkami > wystartować > zebrać plony > zamknąć and next projext..

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...